Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Dziękujemy!

Drodzy Czytelnicy!

Zakończyły się XXVI Targi Wydawców Katolickich. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Dziękujemy naszym Autorom – ks. prof. Piotrowi Kieniewiczowi, ks. prof. Bogumiłowi Gacce, p. Barbarze Garczyńskiej i p. Pawłowi Zuchniewiczowi – za czas spędzony z czytelnikami.
A działo się dużo! Drodzy Czytelnicy cieszymy się, że z takim zainteresowaniem przyjęliście nasze nowości, z chęcią sięgaliście po bestsellery i po książki, które podczas targów oferowaliśmy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wiele radości i wartościowych rozmów przyniosły spotkania z autorami, z których można było wynieść cenne trofea – książki z autografami i dedykacjami.

Następne spotkanie za rok, ale czekamy na Was w naszej księgarni przy ul. św. Bonifacego 9/1 w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.wydawnictwo.pl. Raz jeszcze dziękujemy!

 

targi 1 targi 2 targi 3

targi 4  targi 5 targi 6 targi 7 Mocarz Boży

 

"Co ksiądz może wiedzieć o małżeństwie?" - z ks. prof. Piotrem Kieniewiczem MIC rozmawia p. Ewa Pietrzak z Radia Warszawa

 

Czego jeszcze możesz dowiedzieć się o św. Johnie Henrym Newmanie - z ks. prof. Bogumiłem Gacką MIC rozmawia dziennikarz i publicysta p. Grzegorz Górny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl