Kontakt

PROMIC Sp. z o.o. Oddział w Warszawie

ul. św. Bonifacego 9/1, 02-914 Warszawa

Numer konta:
79 1600 1462 1846 0704 9000 0001
BNP Paribas Bank Polska SA

Opłata za prenumeratę zagraniczną czasopism:

IBAN: PL 79 1600 1462 1846 0704 9000 0001

BIC: PPAB PLPK

Opłata za prenumeratę czasopism:
OREMUS
PEKAO SA 91 1240 6218 1111 0000 4611 3081

SŁOWO WŚRÓD NAS
PEKAO SA 10 1240 6218 1111 0000 4609 5042

NIP: 521-33-19-834
REGON: 015901148
KRS: 0000226591
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 1 048 000,00 zł

Zapraszamy do naszej księgarni firmowej
przy ul. św. Bonifacego 9/1 w Warszawie
czynnej pon.-pt. w godz. 9:00-17.00

Sekretariat: tel. 22 642 50 82

sekretariat@wydawnictwo.pl

Dział handlowy: tel. 22 651 90 54
email: sprzedaz@wydawnictwo.pl

Dział sprzedaży

Ewa Więczkowska
handlowy@wydawnictwo.pl
tel. 22 651 90 54

Monika Napiórkowska
sprzedaz@wydawnictwo.pl
tel. 22 651 90 54

Prenumerata czasopism (Oremus, Słowo wśród nas)

Dorota Madziała
prenumerata@wydawnictwo.pl
tel. bezpośredni 22 651-90-55
lub 22 651 99 70 wew. 120

Redakcja "Oremus"

Anna Foltańska
oremus@wydawnictwo.pl

Redakcja "Słowa wśród nas"

Halina Świrska
sekretarzslowo@wydawnictwo.pl

Przedstawiciele handlowi

Paweł Pliszka
pawelpliszka@wydawnictwo.pl
tel. 667 501 084

Adrian Wojdat
ksiegarnia@wydawnictwo.pl
tel. 667 501 060

Józef Ciarciński
jozef.ciarcinski@gmail.com
tel. 609 388 276

Kierownik działu marketingu i sprzedaży

Aneta Zbieska
anetazbieska@wydawnictwo.pl

Promocja w internecie

Agnieszka Salata-Potrzebowska
reklama@wydawnictwo.pl

Dział Nabywania Tytułów

Lilla Danilecka
l.danilecka@wydawnictwo.pl

Sekretariat

Aneta Chmielnicka-Wójcik
sekretariat@wydawnictwo.pl

Sekretarz Wydawnictwa

Monika Smoczyńska
sekretarz@wydawnictwo.pl

Redaktor Naczelny

Krzysztof Kurek
naczelny@wydawnictwo.pl

Dyrektor Wydawnictwa

ks. Stanisław Drozdowski MIC

Sklep internetowy Shoper.pl