Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 8 (264) 2015 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 8 (264 2015 - e-book

Opis

 „Abba, Ojcze…” to tytuł sierpniowego numeru „Słowa wśród nas”, poświęconego Bogu Ojcu – naszym wyobrażeniom o Nim, właściwej postawie wobec Niego i temu, jak opisuje Go Pismo Święte. Ponadto, jak w każdym numerze, polecamy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych. W Magazynie umieściliśmy tekst o niezwykłym misjonarzu Ameryki, żyjącym w XVIII wieku św. Junipero Serry, który „w służbie Chrystusa i Jego ludu przemierzył oceany, pasma górskie, bagna i pustynie” – słowem „wszędzie było go pełno”, a także poruszające świadectwo młodej kobiety, od dzieciństwa zagrożonej utratą wzroku oraz polskiej wolontariuszki, która przez wiele miesięcy odkrywała miłość Boga w Kenii. 

Ogłaszamy także nową ankietę pt. „Bóg żyje i działa”. Prosimy wszystkich o świadectwa, dotyczące pomocy otrzymanej w trudnych sytuacjach.

„Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl