Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 7 (335) 2021 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 7 (335) 2021 - e-book

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO LIPCOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Lipcowy numer „Słowa wśród nas” nosi tytuł „Zabierz, Panie, i przyjmij”. Są to pierwsze słowa Suscipe, modlitwy zawierzenia św. Ignacego Loyoli. Dobrze wyrażają one tematykę tego numeru. W głównych artykułach opowiadamy o tym, jak św. Ignacy stopniowo dochodził do pełnego zawierzenia Bogu, przybliżamy modlitwę Suscipe oraz ignacjański rachunek sumienia jako codzienną modlitwę pomagającą żyć w stanie nieustannej świadomości obecności Boga i Jego łaski.
W Magazynie w artykule „Podróż do cudzej duszy” piszemy o ukrytym życiu duchowym Elżbiety Leseur i jego niezwykłych owocach. Rozmowa z ks. Johnem Riccardo przypomina czym właściwie jest kerygmat i jaka jest jego moc. Ponadto świadectwo o przebaczeniu po wielu latach oraz – po dłuższej przerwie – odpowiedź na ankietę „Błogosławieństwo starości”, którą w tym numerze kończymy.
W ramach Naszych lektur polecamy książkę o żalu doskonałym zatytułowaną Złoty klucz do nieba.
W numerze jak zwykle znajdziemy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, Kalendarz liturgiczny, oraz krzyżówkę. 

 „Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl