Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 6 (334) 2021 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 6 (334) 2021 - e-book

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO CZERWCOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Czerwcowy numer „Słowa wśród nas” nosi tytuł „Zawierzyć Bogu”. Główne artykuły numeru mówią o tym, czym właściwie jest zawierzenie swego życia Bogu, jakie są owoce takiego zawierzenia i dzięki czemu jest ono w ogóle możliwe.
W Magazynie przypominamy postać bł. Carlo Acutisa, młodego chłopaka zafascynowanego informatyką, który swoją pasję wykorzystał do szerzenia kultu Eucharystii. Ponadto znajduje się w nim świadectwo tego, jak oddanie się Najświętszemu Sercu Jezusa przemienia życie, artykuł o programie duszpasterskim dla żołnierzy, który jest realizowany przez Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych oraz krótki tekst „Jak dobrze przeżyć złote lata”. W ramach Naszych lektur polecamy książkę Antonia Rosminiego „Nauki o doskonałości chrześcijańskiej”.
W numerze jak zwykle znajdziemy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, Kalendarz liturgiczny oraz krzyżówkę.

 

 „Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl