Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 5 (333) 2021 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 5 (333) 2021 - e-book

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO MAJOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

W majowym numerze „Słowa wśród nas” pragniemy skupić się na tym, by poznać bliżej Ducha Świętego i przyjąć Go głębiej do naszego życia i temu poświęciliśmy artykuły główne numeru. Piszemy o tym, jak Duch działał w ludzie Bożym przed przyjściem Jezusa, a następnie przez Maryję i samego Jezusa, wreszcie przyjrzymy się działaniu Ducha Świętego w Kościele pierwotnym i w naszym własnym życiu.
W Magazynie rozmowa z niewidomym księdzem, który pomimo ograniczeń prowadzi aktywną działalność duszpasterską i w swojej słabości odkrył moc, ponadto praktyczne wskazówki, jak czytać Biblię oraz świadectwo o tęsknocie za własnym dzieckiem i o tym, jak Bóg pomimo przeszkód spełnił to głębokie pragnienie serca.
W ramach Naszych lektur polecamy książkę „Moc sakramentów”, która w przystępny i atrakcyjny sposób przybliża rzeczywistość sakramentów dzieciom.
W numerze ponadto jak zwykle Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, krzyżówka i kalendarz liturgiczny z adresami czytań mszalnych na każdy dzień.

 

 „Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl