Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 5 (321) 2020

Dostępność: brak towaru
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 5 (321) 2020

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO MAJOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Majowy numer „Słowa wśród nas” nosi tytuł „Nowe życie w Chrystusie”. To nowe życie to dar zmartwychwstałego Chrystusa, który wysłużył nam je na krzyżu. Otrzymujemy je przyjmując sakrament chrztu. W artykułach chcemy pokazać związek pomiędzy zmartwychwstaniem Jezusa i naszym chrztem oraz przypomnieć, jak wielkie łaski stały się naszym udziałem w momencie, w którym zostaliśmy ochrzczeni. Staliśmy się nowym stworzeniem, zostaliśmy wszczepieni w Chrystusa i Jego zmartwychwstanie, włączeni w Jego Kościół, a grzech pierworodny i wszelkie inne nasze grzechy zostały usunięte. To wszystko wspaniałe dary Zmartwychwstałego – korzystajmy z nich w pełni!
Magazyn otwiera artykuł o Clare Crockett, niezwykłej, dynamicznej Irlandce, która odkrywszy miłość Chrystusa odrzuciła karierę aktorską i została zakonnicą. Ponadto zamieściliśmy tekst ks. Jamesa Mallona, zajmującego się sprawami ewangelizacji w diecezji Halifax w Stanach Zjednoczonych, zatytułowany: „Kościół, który łowi – ewangelizacja w parafii” oraz kolejny artykuł Anny M. Faszczowej z cyklu „Kto dobrze śpiewa”, tym razem o pieśni „Chwalcie łąki umajone”.
W ramach Naszych lektur polecamy Biblię dla dzieci z pięknymi, malarskimi ilustracjami.
W numerze ponadto jak zwykle znajdziemy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, krzyżówkę, Kalendarz liturgiczny oraz rozwiązanie konkursu dla prenumeratorów.

„Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

 

ZASADY PRENUMERATY ZAMAWIANEJ W E-KSIĘGARNI

Miesięcznik wprowadzający w medytację słowa Bożego, jest polską wersją wydawanego w USA „The Word Among Us”. Ukazuje się również w wielu innych krajach, m.in. w Kanadzie, Australii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Brazylii, Nikaragui, Gwatemali, na Filipinach i Ukrainie.
SŁOWO WŚRÓD NAS ukazuje się 12 razy w roku.

NA TERENIE POLSKI
Prenumeratę wysyłaną na terenie Polski można zamawiać w każdym czasie na okres 3, 6 lub 12 miesięcy, przy czym okres minimalny, na jaki można zamówić prenumeratę to 3 miesiące, maksymalny to 12 miesięcy. Umowa nie ulega automatycznemu przedłużeniu.
3 miesiące – cena 20,10 zł
6 miesięcy – cena 40,20 zł
12 miesięcy – cena 73,70 zł
Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.
Opłacając prenumeratę na cały rok, otrzymujesz 1 numer pisma za darmo. Zamawiając 10 lub więcej egz. prenumeraty, wpisz kod rabatowy SLOWO10, a uzyskasz dodatkowy rabat.

ZAGRANICA
Prenumeratę wysyłaną poza Polskę można zamawiać wyłącznie na okres 12 miesięcy.
Umowa nie ulega automatycznemu wydłużeniu.
Cena prenumeraty – 216 zł. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.

Wysyłka pierwszego z zapłaconych numerów nastąpi w 4 tygodnie od dnia wpłaty.


Dla księgarń istnieje możliwość zamówienia stałego abonamentu na dowolną liczbę egzemplarzy z rabatem (kontakt i szczegóły - dział handlowy handlowy@wydawnictwo.pl).


W przypadku zmiany adresu prosimy o przesłanie nam z wyprzedzeniem informacji zawierającej:
1) adres dotychczasowy,
2) adres nowy,
3) datę, od której nowy adres będzie aktualny.

Dane techniczne

wydawnictwo Promic
format 140 x 205 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl