Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 4 (332) 2021 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 4 (332) 2021 - e-book

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO KWIETNIOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Kwietniowy numer „Słowa wśród nas” to jednocześnie numer wielkanocny. Główne artykuły numeru poświęciliśmy nadziei, jaka wiąże się ze zmartwychwstaniem Jezusa, które jest fundamentem naszej wiary i obietnicą naszego zmartwychwstania.
W Magazynie przypominamy postać Jacquesa Fescha, zagubionego młodego człowieka, który dopiero w więzieniu przeżył głębokie nawrócenie i odkrył sens życia. Ponadto przejmujące świadectwo zmagań o zaufanie Bogu tłumaczki ukraińskojęzycznej wersji „Słowa wśród nas” oraz artykuł poruszający kwestię wzrastania w osobistej świętości i posługiwania innym. W ramach Naszych lektur prezentujemy książkę „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”, która jest dziennikiem prowadzonym przez Jacquesa Fescha w więzieniu w czasie oczekiwania na wykonanie kary śmierci.
W numerze jak zwykle znajdziemy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, Kalendarz liturgiczny, oraz krzyżówkę. 

 „Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl