Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 4 (272) 2016 - E-BOOK

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 15 minut
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 4 (272) 2016 - e-book

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO KWIETNIOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Kwietniowy numer „Słowa wśród nas” zachęca do pamiętania o wielkich dziełach Bożych w perspektywie świętowanego w tym czasie Zmartwychwstania Pańskiego i całej historii zbawienia. Artykuły mówią o tym, że Bóg o nas zawsze pamięta, a pamięć o Jezusie pozwala nam doświadczać Jego zwycięstwa i pokoju. Takim wielkim dziełem Bożym jest niewątpliwie przyjęcie Chrystusa przez całe narody w wyniku działań apostolskich i misyjnych. Właśnie w kwietniu tego roku obchodzimy bardzo ważną i pamiętną dla naszej Ojczyzny 1050. rocznicę Chrztu Polski. W Magazynie znajduje się artykuł Jacka Kowalskiego, historyka sztuki średniowiecznej „Co o chrzcie Polski wiedzieć wypada”. Ponadto zamieściliśmy dwa świadectwa – o relacji z ojczymem oraz o uwolnieniu z uzależnienia od pornografii. Jak w każdym numerze polecamy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych. 

 

„Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

Zobacz jak kupić, pobrać i odczytać pliki elektroniczne »

 

Prawo odstąpienia od Umowy o Dostarczenie Treści Cyfrowych nie przysługuje, jeżeli Konsument pobierze plik przed upływem 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl