Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 2 (318) 2020

Dostępność: brak towaru
Cena: 6,50 zł 6.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 2 (318) 2020

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO LUTOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

W lutowym numerze „Słowa wśród nas” zamieściliśmy trzy artykuły wstępne autorstwa o. Raniero Cantalamessy, poświęcone Matce Teresie z Kalkuty i jej „Ewangelii pięciu palców”. Jest to najprostsza Ewangelia, która zawiera się w pięciu słowach: „Ty zrobiłeś to dla Mnie”. To, co czynisz dla drugiego człowieka, zwłaszcza słabego i potrzebującego, tak naprawdę czynisz dla Jezusa, w odpowiedzi na Jego miłość. Jeśli to sobie uświadomisz, nie przejdziesz obojętnie wobec nikogo. O. Raniero pisze o „ciemnej nocy”, z którą zmagała się Matka Teresa przez bardzo wiele lat i o tym, co znaczy słowo Sitio, umieszczane w każdej kaplicy Misjonarek Miłości obok ołtarza.
W numerze jak zawsze znajdują się Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, pomagające w codziennym życiu słowem Bożym.
W Magazynie znajduje się artykuł „Pianistka zakochana w Bogu” o św. Elżbiecie od Trójcy Przenajświętszej oraz kilka świadectw: „Tylko o mnie nie zapomnij” - mówi o tym, jak wyjazd siostry sprawił, że autorka odnalazła przyjaciela w Bogu, a „Relacje w świecie Internetu” – przypomina o tym, jak istotne jest, byśmy byli wobec siebie nawzajem uważni. Ponadto dwa świadectwa napisane w odpowiedzi na Naszą ankietę „Błogosławieństwo starości”. Ponadto Nasze lektury, krzyżówka biblijna oraz kalendarz liturgiczny. 

 „Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

 

ZASADY PRENUMERATY ZAMAWIANEJ W E-KSIĘGARNI

Miesięcznik wprowadzający w medytację słowa Bożego, jest polską wersją wydawanego w USA „The Word Among Us”. Ukazuje się również w wielu innych krajach, m.in. w Kanadzie, Australii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Brazylii, Nikaragui, Gwatemali, na Filipinach i Ukrainie.
SŁOWO WŚRÓD NAS ukazuje się 12 razy w roku.

NA TERENIE POLSKI
Prenumeratę wysyłaną na terenie Polski można zamawiać w każdym czasie na okres 3, 6 lub 12 miesięcy, przy czym okres minimalny, na jaki można zamówić prenumeratę to 3 miesiące, maksymalny to 12 miesięcy. Umowa nie ulega automatycznemu przedłużeniu.
3 miesiące – cena 19,50 zł
6 miesięcy – cena 39,00 zł
12 miesięcy – cena 71,50 zł
Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.
Opłacając prenumeratę na cały rok, otrzymujesz 1 numer pisma za darmo. Zamawiając 10 lub więcej egz. prenumeraty, wpisz kod rabatowy SLOWO10, a uzyskasz dodatkowy rabat.

ZAGRANICA
Prenumeratę wysyłaną poza Polskę można zamawiać wyłącznie na okres 12 miesięcy.
Umowa nie ulega automatycznemu wydłużeniu.
Cena prenumeraty – 216 zł. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.

Wysyłka pierwszego z zapłaconych numerów nastąpi w 4 tygodnie od dnia wpłaty.


Dla księgarń istnieje możliwość zamówienia stałego abonamentu na dowolną liczbę egzemplarzy z rabatem (kontakt i szczegóły - dział handlowy handlowy@wydawnictwo.pl).


W przypadku zmiany adresu prosimy o przesłanie nam z wyprzedzeniem informacji zawierającej:
1) adres dotychczasowy,
2) adres nowy,
3) datę, od której nowy adres będzie aktualny.

Dane techniczne

wydawnictwo Promic
format 140 x 205 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl