Zapraszamy do nowego sklepu Wydawnictwa PROMIC! Życzymy udanych zakupów!

Słowo wśród nas Nr 10 (338) 2021

Dostępność: brak towaru
Cena: 6,70 zł 6.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Autor: -
Kod produktu: Nr 10 (338) 2021

Opis

ZACHĘCAMY DO SIĘGNIĘCIA PO PAŹDZIERNIKOWY NUMER CZASOPISMA OREMUS, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TEKSTY LITURGII MSZALNEJ NA KAŻDY DZIEŃ. 

Październikowy numer „Słowa wśród nas” nosi tytuł „Za kogo Mnie uważasz?”, a na okładce widnieje ikona Chrystusa Pantokratora. „Za kogo Mnie uważacie?” (Mt 16,13) – zapytał Jezus swoich uczniów. Piotr w odpowiedzi wyznał: „Ty jesteś Mesjasz” i była to dobra odpowiedź. W artykułach głównych numeru zastanawiamy się, co to znaczy, że Jezus jest Mesjaszem, oczekiwanym przez całe pokolenia Żydów i dlaczego większość z nich Go nie przyjęła? Co to znaczy, że jest Synem Człowieczym, jak sam o sobie mówił? Kim jest dla współczesnego świata, kim jest dla każdego z nas?
W Magazynie proponujemy artykuł o „Marii z Miasta Mrówek” – niezwykłej Japonce, która w trudnej rzeczywistości powojennej odkryła Chrystusa, a swoje życie oddała ubogim. Ponadto mocne świadectwo o drodze od wściekłości do przebaczenia oraz „Pięć nawyków nadzwyczajnego życia chrześcijańskiego”, czyli proste sposoby na odkrywanie łaski Bożej w codzienności.
W numerze jak zwykle znajdziemy Medytacje na każdy dzień do jednego z czytań mszalnych, Kalendarz liturgiczny oraz krzyżówkę. W ramach Naszych lektur polecamy światowy bestseler – komiks „Jezus Mesjasz”. Komiksy są lubiane szczególnie, choć nie tylko, przez dzieci i młodzież. To doskonały sposób na dotarcie właśnie do młodych odbiorców, nawet tych, którzy niezbyt chętnie sięgną po książkę, Świadczy o tym także wielka popularność komiksu „Jezus Mesjasz” na całym świecie.

 

„Słowo wśród nas” ukazuje się od 1991 roku. To miesięcznik dla tych, którzy pragną w swoim życiu doświadczyć mocy słowa Bożego, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem. Oprócz artykułów dotyczących życia chrześcijańskiego zawiera medytacje do jednego z codziennych czytań mszalnych, dzięki czemu przybliża słowo Boże i ułatwia jego zrozumienie. 

• rozważania Słowa Bożego na każdy dzień
• artykuły pogłębiające wiarę
• świadectwa czytelników
• żywoty świętych
• krzyżówki o tematyce biblijnej

 

W prenumeracie rocznej 1 NUMER GRATIS!

 

Zobacz numery archiwalne czasopisma Słowo wśród Nas

 

ZASADY PRENUMERATY ZAMAWIANEJ W E-KSIĘGARNI

Miesięcznik wprowadzający w medytację słowa Bożego, jest polską wersją wydawanego w USA „The Word Among Us”. Ukazuje się również w wielu innych krajach, m.in. w Kanadzie, Australii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Brazylii, Nikaragui, Gwatemali, na Filipinach i Ukrainie.
SŁOWO WŚRÓD NAS ukazuje się 12 razy w roku.

NA TERENIE POLSKI
Prenumeratę wysyłaną na terenie Polski można zamawiać w każdym czasie na okres 3, 6 lub 12 miesięcy, przy czym okres minimalny, na jaki można zamówić prenumeratę to 3 miesiące, maksymalny to 12 miesięcy. Umowa nie ulega automatycznemu przedłużeniu.
3 miesiące – cena 20,10 zł
6 miesięcy – cena 40,20 zł
12 miesięcy – cena 73,70 zł
Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.
Opłacając prenumeratę na cały rok, otrzymujesz 1 numer pisma za darmo. Zamawiając 10 lub więcej egz. prenumeraty, wpisz kod rabatowy SLOWO10, a uzyskasz dodatkowy rabat.

ZAGRANICA
Prenumeratę wysyłaną poza Polskę można zamawiać wyłącznie na okres 12 miesięcy.
Umowa nie ulega automatycznemu wydłużeniu.
Cena prenumeraty – 216 zł. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.

Od 16 listopada 2021 roku obowiązywać będą nowe ceny prenumeraty zagranicznej

Cena prenumeraty – 240 zł. Koszt wysyłki wliczony jest w cenę prenumeraty.

 

Wysyłka pierwszego z zapłaconych numerów nastąpi w 4 tygodnie od dnia wpłaty.


Dla księgarń istnieje możliwość zamówienia stałego abonamentu na dowolną liczbę egzemplarzy z rabatem (kontakt i szczegóły - dział handlowy handlowy@wydawnictwo.pl).


W przypadku zmiany adresu prosimy o przesłanie nam z wyprzedzeniem informacji zawierającej:
1) adres dotychczasowy,
2) adres nowy,
3) datę, od której nowy adres będzie aktualny.

Dane techniczne

wydawnictwo Promic
format 140 x 205 mm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl